شروع کار گروه نوتریکا

لوگو نوتریکا

نوتریکا در تاریخ ۳۱ فروردین – ۲۰ آوریل شروع به کار کرد.

فعالیت اصلی گروه نوتریکا در حوزه برند سازی و تبلیغات هست که علاوه بر انجام پروژه های برندینگ و تبلیغاتی، بخش آموزشی نوتریکا تمام تلاش خود را می کند تا آموزش های مفید تبلیغات و برندسازی را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهد.

شروع به کار گروه تبلیغات و برند سازی نوتریکا

گروه برندینگ و تبلیغاتی نوتریکا فعالیت خودش را از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ شمسی – ۲۰۲۱/۰۴/۲۰ میلادی آغاز کرد.

همانطور که گفته شد، فعالیت اصلی گروه نوتریکا در حوزه برند سازی و تبلیغات می باشد که علاوه بر انجام پروژه های برندینگ و تبلیغاتی، بخش آموزشی خود را دارد که هدف اصلی اش ایجاد فرهنگ تبلیغات و برند سازی می باشد. در ادامه بخش های مختلف و توضیحات تکمیلی سایت و گروه نوتریکا را مشاهده می کنید.

آموزش تبلیغات و برندسازی

در این بخش شما می توانید آموزش تبلیغات و برندسازی را در دسته موضوعات مختلف و جدید مشاهده کنید. هدف از ایجاد چنین بخشی، ارائه مطالب و آموزش های مفید و جدید برای فعالان در حوزه تبلیغات و برندسازی و علاقه مندان به این موضوع می باشد.

نمونه کارهای نوتریکا

شما می توانید تمامی نمونه کار های انجام شده گروه ما را در بخش نمونه کار های گروه نوتریکا مشاهده کنید. در این بخش می توانید نمونه کار های مختلفی در موضوعات مختلف تبلیغات و برندسازی که توسط گروه ما طراحی شده را مشاهده کنید. این نمونه کار ها شامل لوگو، پروژه های تبلیغاتی، وکتور، هویت بصری و … می باشد.

خدمات نوتریکا

برای مشاهده تمام خدمات گروه برند سازی و تبلیغاتی نوتریکا می توانید تمامی خدماتی که گروه نوتریکا به شما ارائه می دهد را مشاهده کنید و از سفارش خود را با توجه به نیاز خود با ما در میان بگذارید. توجه فرمایید که شما می توانید برای مشورت و دریافت راهکار های بهتر با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از مشاوره گروه نوتریکا بهره ببرید.

دلیل انتخاب نام دامنه نوتریکا

اگر شما هم متوجه حرف D در آخر نام دامنه نوتریکا شده اید، حتما دلیل استفاده این حرف برایتان سوال به وجود آورده است. هدف اصلی انتخاب نام دامنه Notrikad.com به این دلیل می باشد که حرف D در آخر نام Notrika، کلمه AD را تشکیل می دهد که مخفف واژه Advertising می باشد. به این ترتیب هماهنگی بین Notrkia و Ad ایجاد شده است و گره خوردن تبلیغات با نوتریکا را نمایش می گذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.