• خلاقیت برند

    معرفی برندتان همراه با خلاقیت است؟

  • انفجار تبلیغاتی

    در این انفجار دیده می شوید؟

تبلیغات و برندسازی نوتریکا

به این موضوع دقت کرده اید که دلیل موفق نبودن اکثر تبلیغات در ایران چیست؟

یک نگاه کوتاه به فرایند ساخت اکثر تبلیغات در ایران بی اندازیم. کارفرما برای ساخت تبلیغات کسب و کارش به سراغ فرد یا گروهی می رود که اکثرا از متخصصان گرافیست تشکیل شده اند و از آنها درخواست پروژه های مختلف تبلیغاتی میخواهد. عمده ضعف تبلیغات ما از همین جا نشات می گیرد که مدیر کسب و کار کننده، کلی هزینه می کند اما به نتیجه نمی رسد، زیرا اساسا بسیاری از تبلیغات ساخته شده در کشور ما معلوم نیست به دنبال چه هستند و متخصص تبلیغات و بازاریابی در آن نقش نداشته است و از دیگر افرادی که فقط مرتبط با تبلیغات فعالیت می کنند استفاده شده است. ما مفتخریم که تیم نوتریکا از افرادی مرتبط، خلاق و حرفه ای تشکیل شده است و می توانیم نیاز کسب و کارتان را برطرف کنیم.

لوگو شما هویت اصلی چیزی که برای ارائه به مخاطبین خودتان دارید می باشد. یک لوگو بیانگر اصلی نوع کیفیت کار شما، مخاطبین شما، ارزش محصول یا خدمات شما و حتی حال و هوای خدمات شما می باشد.

به زودی…

به زودی…

به زودی…

درباره نوتریکا

هدف اصلی نوتریکا برطرف کردن نیاز شما مدیران و صاحبان کسب و کار در زمینه تبلیغات، بازاریابی و برندینگ است. ما در نوتریکا تیمی خلاق و جوان را داریم که روحیه کاری بالایی دارند و مشتاق همکاری با شما هستند.

همینطور اینکه بخش آموزشی و آکادمی نوتریکا برای بهبود و پیشرفت تبلیغات در ایران راه اندازی شده است که شما می توانید با مراجعه به این بخش از تمامی مطالب در حوزه تبلیغات، بازاریابی و برندینگ بهره ببرید

آخرین مطالب آموزشی تبلیغات و برندینگ

۵ مرحله ساختن ایده برای زمانی که ایده ای به ذهنتان نمی رسد

/
حتما برای شما هم پیش آمده که برای انجام پروژه جدید خود هیچ ایده ای به …
گاو بنفش

گاو بنفش چیست؟ متفاوت باشید و کسب و کار خود را دگرگون کنید

/
اگر می خواهید سهم بازارتان را افزایش دهید یا چیز جدیدی را راه اندا…
لوگو نوتریکاnotrikad.com

شروع کار گروه نوتریکا

/
نوتریکا در تاریخ 31 فروردین - 20 آوریل شروع به کار کرد. فعالی…